litery3d2.jpg

Litery i znaki przestrzenne 3D z szeryfami, podświetlane LED

W dzisiejszym czasie każda firma próbuje wypromować się jak najlepiej, wygrywa ta, która zwróci na siebie uwagę jak największą liczbę klientów. Litery przestrzenne są tutaj nieodzownym atrybutem szyldów reklamowych wiszących nad witrynami sklepów. Reklama na bazie przestrzennych liter 3D lub logotypów podświetlanych wewnętrznie modułami oświetleniowymi LED jest nowoczesną formą reklamy zewnętrznej i wewnętrznej np. w domach handlowych, gdzie przyciąga wzrok wielu potencjalnych klientów. Litery te, znaki lub litery świetlne 3D są podświetlane z tył tworząc efekt poświaty. Jest to bardzo efektowny sposobów wykonania podświetlonej reklamy przy użyciu liter przestrzennych. Uwagę zwraca ona swoim znakomitym wyglądem i oryginalnością. Przednia część liter wykonana jest przy tym z bardzo odpornego na warunki atmosferyczne materiału plexi.

Litery%203D%20info%20do%20strony%20intrn


Bok taśmy wykonany jest z kolei z aluminium o rożnej kolorystyce jak i strukturze, a obecne wewnątrz uszczelki przynoszą większą odporność na warunki atmosferyczne. W tylnej części liter przestrzennych umieszczony jest z kolei element wykonany z płyty PCV, na której umieszczamy podświetlenie LED o mocy odpowiednio dobranej do warunków reklamy. Do uzyskania różnych efektów świetlnych wykorzystujemy sterowniki LED RGB umożliwiające uzyskanie rożnych kolorów.

Litery%203D%20info%20do%20strony%20intrn

Ostatnim krokiem jest umieszczenie w tylnej części liter przestrzennych, element wykonany jest z płyty PCV. Na niej umieszczamy podświetlenie LED, które moc odpowiednio dobieramy do warunków przeznaczenia reklamy oraz łączymy litery w całość.

Litery%203D%20info%20do%20strony%20intrn


OPIS


Opcje dodatkowe:

Czujnik zmierzchowy: który jest odpowiedzialny za automatyczne uruchamianie oświetlenia po zmierzchu.

Włącznik czasowy: w przeciwieństwie do czujnika zmierzchowego, włącznik czasowy wymaga zaprogramowania konkretnego dnia i godziny oświetlenie ma być załączone.

Nasza firma realizuje indywidualne zamówienia klientów oraz prace według własnego projektu. Prosimy Państwa o kontakt mailowy z tytułem "Własny projekt" lub ze skorzystania z naszego formularza kontaktowego, w którym prosimy podać wszystkie dane dotyczące zamówienia, takie jak:

  • wymiary,
  • grubość,
  • kolor,
  • rodzaj materiału,
  • rodzaj oświetlenia LED,
  • zainteresowanie dodatkowymi efektami graficznymi

poniżej podajemy metody podawania wymiarów liter


Można również dosłać obraz na dowolnym formacie pliku graficznego z przykładem, nasz projektant po zapoznaniu sie z Państwa pomysłem wyceni usługę i doradzi we wszystkich kwestiach dotyczących realizacji zamówienia.

Nasze ceny są zależne od złożoności projektu, który wyceniany jest indywidualnie z klientem po ustaleniu wszystkich jego szczegółów.

Firma Steinplex pomoże również stworzyć Państwu szyld reklamowy. Polecamy także nasze profesjonalne i darmowe doradztwo oraz przygotowanie projektów graficznych, m.in. loga firmowego i tworzenie wizytówek. Wiemy jak ważny jest dla naszych klientów wygląd podświetlanych liter przestrzennych czy kasetonowych szyldów z rożnymi efektami, które przyciągają tak mocno uwagę potencjalnych klientów.

Jeśli pragniesz aby twoja firma wyróżniała się wśród konkurencji bądź chciałbyś odświeżyć Twój wizerunek rynkowy, to koniecznie skontaktuj się z nami!

Zachęcamy Państwa serdecznie do kontaktu z działem realizacji projektów i wypełnienia formularza kontaktowego poniżej. W przypadku, jeżeli nie posiadają Państwo własnego projektu, prosimy o opisanie Państwa wyobrażeń dotyczących reklamy Ich firmy, a my postaramy się wesprzeć Państwa tworząc m. in. nazwę firmy, jej logo z tłem, oświetleniem, proponując rodzaj materiału, itd.ostaramy sie wesprzeć od początku do końca przy tworzeniu m.in. nazwy firmy, tworzenie logo firmowe, tła, oświetlenia, rodzaju materiału itd.

Pobierz cennik

Formularz kontaktowy
Rozmiar każdego pliku nie może przekraczać 8MB. Możliwe formaty plików: *.pdf, *.jpeg, *.dwg, *.sat, *.dxf, *.ai, *.cdr, *.eps, *.png, *.rar, *.zip, *.xlsx, *.xls, *.pptx oraz dla kasetonów wyklejanych także w plikach jpg o rozdzielczości minimum 150 dpi.