efekthalo2.jpg

Litery i znaki przestrzenne - efekt HALO

Znaki i litery świetlne 3D są podświetlane od tyłu, co tworzy efekt poświaty. Jest to bardzo efektowny oraz jeden z tańszych sposobów na wykonanie podświetlonej reklamy przy użyciu liter przestrzennych. Można zastosować dowolną czcionkę oraz kolorystykę znaku, którego maksymalne wymiary wynoszą 1500 mm x 1200 mm. Technikę podświetlenia liter z efektem HALO można zastosować wewnątrz pomieszczeń, jako np. wystrój biura, restauracji, dekorację centrum handlowego jak też na zewnątrz, np. na elewacji budynku. Litery są wykonane z najwyższej jakości materiału odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz korozję.

Nasza firma realizuje indywidualne zamówienia klientów oraz prace według własnego projektu. Prosimy Państwa o kontakt mailowy z tytułem "Własny projekt" lub ze skorzystania z naszego formularza kontaktowego, w którym prosimy podać wszystkie dane dotyczące zamówienia, takie jak:

  • wymiary,
  • grubość,
  • kolor,
  • rodzaj materiału,
  • rodzaj oświetlenia LED i kolor,
  • zainteresowanie dodatkowymi efektami graficznymi


Można również dosłać obraz na dowolnym formacie pliku graficznego z przykładem, nasz projektant po zapoznaniu sie z Państwa pomysłem wyceni usługę i doradzi we wszystkich kwestiach dotyczących realizacji zamówienia.

Nasze ceny są zależne od złożoności projektu, który wyceniany jest indywidualnie z klientem po ustaleniu wszystkich jego szczegółów.

Firma Steinplex pomoże również stworzyć Państwu szyld reklamowy. Polecamy także nasze profesjonalne i darmowe doradztwo oraz przygotowanie projektów graficznych, m.in. loga firmowego i tworzenie wizytówek. Wiemy jak ważny jest dla naszych klientów wygląd podświetlanych liter przestrzennych czy kasetonowych szyldów z rożnymi efektami, które przyciągają tak mocno uwagę potencjalnych klientów.

Jeśli pragniesz aby twoja firma wyróżniała się wśród konkurencji bądź chciałbyś odświeżyć Twój wizerunek rynkowy, to koniecznie skontaktuj się z nami!

Zachęcamy Państwa serdecznie do kontaktu z działem realizacji projektów i wypełnienia formularza kontaktowego poniżej. W przypadku, jeżeli nie posiadają Państwo własnego projektu, prosimy o opisanie Państwa wyobrażeń dotyczących reklamy Ich firmy, a my postaramy się wesprzeć Państwa tworząc m. in. nazwę firmy, jej logo z tłem, oświetleniem, proponując rodzaj materiału, itd.


Pobierz cennik

Formularz kontaktowy
Rozmiar każdego pliku nie może przekraczać 8MB. Możliwe formaty plików: *.pdf, *.jpeg, *.dwg, *.sat, *.dxf, *.ai, *.cdr, *.eps, *.png, *.rar, *.zip, *.xlsx, *.xls, *.pptx oraz dla kasetonów wyklejanych także w plikach jpg o rozdzielczości minimum 150 dpi.