Litery i znaki przestrzenne - pisane

Litery przestrzenne pisane zwartym pismem, umożliwiają montaż w całości i idealnie nadające się do podkreślenia charakteru wewnątrz pomieszczeń lub na elewacje budynku. Litery przestrzenne to również nieodzowny atrybut szyldów reklamowych wiszących nad witrynami sklepów, które bardzo efektownie prezentują się na tle otoczenia.

Nasza firma realizuje indywidualne zamówienia klientów oraz prace według własnego projektu. Prosimy Państwa o kontakt mailowy z tytułem "Własny projekt" lub ze skorzystania z naszego formularza kontaktowego, w którym prosimy podać wszystkie dane dotyczące zamówienia, takie jak:

  • wymiary
  • grubość
  • kolor
  • rodzaj materiału
  • rodzaj oświetlenia LED i kolor
  • zainteresowanie dodatkowymi efektami graficznymi

Można również dosłać obraz na dowolnym formacie pliku graficznego z przykładem, nasz projektant po zapoznaniu sie z Państwa pomysłem wyceni usługę i doradzi we wszystkich kwestiach dotyczących realizacji zamówienia.

Nasze ceny są zależne od złożoności projektu, który wyceniany jest indywidualnie z klientem po ustaleniu wszystkich jego szczegółów.

Firma Steinplex pomoże również stworzyć Państwu szyld reklamowy. Polecamy także nasze profesjonalne i darmowe doradztwo oraz przygotowanie projektów graficznych, m.in. loga firmowego i tworzenie wizytówek. Wiemy jak ważny jest dla naszych klientów wygląd
podświetlanych liter przestrzennych czy kasetonowych szyldów z rożnymi efektami, które przyciągają tak mocno uwagę potencjalnych klientów.

Jeśli pragniesz aby twoja firma wyróżniała się wśród konkurencji bądź chciałbyś odświeżyć Twój wizerunek rynkowy, to koniecznie skontaktuj się z nami!

Zachęcamy Państwa serdecznie do kontaktu z działem realizacji projektów i wypełnienia formularza kontaktowego poniżej. W przypadku, jeżeli nie posiadają Państwo własnego projektu, prosimy o opisanie Państwa wyobrażeń dotyczących reklamy Ich firmy, a my postaramy się wesprzeć Państwa tworząc m. in. nazwę firmy, jej logo z tłem, oświetleniem, proponując rodzaj materiału, itd.

Pobierz cennik


Formularz kontaktowy
Rozmiar każdego pliku nie może przekraczać 8MB. Możliwe formaty plików: *.pdf, *.jpeg, *.dwg, *.sat, *.dxf, *.ai, *.cdr, *.eps, *.png, *.rar, *.zip, *.xlsx, *.xls, *.pptx oraz dla kasetonów wyklejanych także w plikach jpg o rozdzielczości minimum 150 dpi.