litery przestrzenne  kasetonowe noc.jpg

Kasetony reklamowe podświetlane

W dzisiejszych czasach rozpoznawalność każdej firmy jest wielkim wyzwaniem, ale dzięki rozwijającej się technice wyzwanie to jest coraz łatwiejsze do zrealizowania. Jedną z wielu efektywnych form reklamy jest reklama świetlna, np. kasetony, które doskonale informują potencjalnych klientów, że w danym miejscu znajduje się siedziba firmy, sklep, restauracja czy jakaś organizacja przyciągając wzrok zainteresowanych osób.

Dzięki nowoczesnym technikom wykonania, można tutaj stworzyć nawet najbardziej złożone grafiki o pięknych formach. Każdy taki produkt stanowi przy tym doskonałe połączenie trwałości, estetyki oraz funkcjonalności. Kasetony nasze wykonane są bowiem z wysokiej jakości materiałów. Są one odporne oraz trwałe na niekorzystne warunki atmosferyczne, a przy tym lekkie i łatwe do czyszczenia oraz dostępne w rożnych grubościach i kolorach.

Kasetony są montowane zazwyczaj wysoko po to aby były widoczne dla wszystkich, ich połączenia dają do tego niesamowity efekt zapewniając wysoką rozpoznawalność reklamowanym obiektom.

Ceny uzależnione są od zróżnicowania, złożoności projektu, który wyceniany jest indywidualnie z klientem po ustaleniu wszystkich jego szczegółów.

Firma Steinplex pomoże również stworzyć Państwu szyld reklamowy. Polecamy także nasze profesjonalne i darmowe doradztwo oraz przygotowanie projektów graficznych, m.in. loga firmowego i tworzenie wizytówek. Wiemy jak ważny jest dla naszych klientów wygląd podświetlanych liter przestrzennych czy kasetonowych szyldów z rożnymi efektami, które przyciągają tak mocno uwagę potencjalnych klientów.

Jeśli pragniesz aby twoja firma wyróżniała się wśród konkurencji bądź chciałbyś odświeżyć Twój wizerunek rynkowy, to koniecznie skontaktuj się z nami!

Zachęcamy Państwa serdecznie do kontaktu z działem realizacji projektów i wypełnienia formularza kontaktowego poniżej. W przypadku, jeżeli nie posiadają Państwo własnego projektu, prosimy o opisanie Państwa wyobrażeń dotyczących reklamy Ich firmy, a my postaramy się wesprzeć Państwa tworząc m. in. nazwę firmy, jej logo z tłem, oświetleniem, proponując rodzaj materiału, itd.

Formularz kontaktowy

Rozmiar każdego pliku nie może przekraczać 8MB. Możliwe formaty plików: *.pdf, *.jpeg, *.dwg, *.sat, *.dxf, *.ai, *.cdr, *.eps, *.png, *.rar, *.zip, *.xlsx, *.xls, *.pptx oraz dla kasetonów wyklejanych także w plikach jpg o rozdzielczości minimum 150 dpi.