Własny projekt


Nasza Firma zajmuje się pomocą w realizacji własnych indywidualnych projektów - chcesz umieścić logo swojej firmy na płycie z tworzywa sztucznego jako obraz, który idealnie nadaje się do pomieszczenia dla gości lub masz pomysł na dekoracje twojego mieszkania ? A może szukasz nietypowego pomysłu z materiałów pleksi? Przedstaw nam swój pomysł! A my pomożemy ci go zrealizować!

Aby dobrze zrealizować nasz projekt, musimy przede wszystkim najpierw zdefiniować zadanie oraz potrzeby klienta, stąd konieczna wiedza na temat wielu elementów rzeczywistości, w której ma funkcjonować projekt.

projekt1.jpg

My wraz z klientem definiujemy problem z jego najważniejszymi aspektami. Na podstawie zdobytych danych możemy następnie określić, co w jaki sposób chcemy osiągnąć i jakich rezultatów oczekujemy. W raz z klientem omawiamy również szczegóły dotyczące wyceny kosztów oraz czasu potrzebnego na realizacje danego projektu. Zapraszamy więc do kontaktu!

schemat

Zachęcamy Państwa serdecznie do kontaktu z działem realizacji projektów i wypełnienia formularza kontaktowego poniżej. W przypadku, jeżeli nie posiadają Państwo własnego projektu, prosimy o sugestie dotyczące Państwa oczekiwań dotyczących formy projektu a my postaramy zrealizować Państwa oczekiwania przy tworzeniu np. nazwy firmy, jego logo, tła, obrazu z tworzywa sztucznego, dekoracji do mebli, dekoracji do biura, stoisk sklepowych itd.

Formularz kontaktowy
Rozmiar każdego pliku nie może przekraczać 8MB. Możliwe formaty plików: *.pdf, *.jpeg, *.dwg, *.sat, *.dxf, *.ai, *.cdr, *.eps, *.png, *.rar, *.zip, *.xlsx, *.xls, *.pptx oraz dla kasetonów wyklejanych także w plikach jpg o rozdzielczości minimum 150 dpi.