Formy reklamy

Firma Steinplex zajmuje sie również projektowaniem i wdrażaniem rozmaitych form reklamowych

Kasetony reklamowe podświetlane

Bycie rozpoznawalnym to w dzisiejszych czasach dla firm wielkie wyzwanie. Dzięki rozwijającej się technice, która niesie nam wiele możliwości jest to coraz łatwiej osiągalne.  Jedną z wielu form reklamy świetlnej są kasetony. Dzięki tej formie, która informuje potencjalnych klientów, że w danym miejscu znajduje się siedziba firmy, sklep, restauracja i inne organizacje chcące przyciągnąć rzesze zainteresowanych osób jest to wykonalne. Dzięki nowoczesnym technikom wykonania, można stworzyć nawet najbardziej złożone grafiki. Każdy produkt przez nas wykonany stanowi nie rozłączne połączenie trwałości, estetycznego designu oraz funkcjonalności.

Litery i znaki przestrzenne - efekt halo

Litery przestrzenne, znaki lub litery świetlne 3D podświetlane od tyłu tworząc efekt poświaty. Jest to bardzo efektowny oraz jeden z tańszych sposobów na wykonanie podświetlonej reklamy przy użyciu liter przestrzennych. Taki sposób reklamy przyciąga uwagę swoim znakomitym wygładem i oryginalnością. Można tutaj zastosować dowolna czcionkę liter o dowolnym kolorze z bokami o tym samym lub innym kolorze oraz wymiar wysokości 1500 mm x 1200 mm. Technikę podświetlenia liter z efektem halo można stosować do pomieszczenia wewnętrznego jako wystrój wewnątrz biura, restauracji, dekoracji centra handlowego, czy do zewnętrznego zastosowania na elewacji budynku. Litery są wykonane z najwyższej jakości materiału odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz korozje. Nasi pracownicy maja wieloletnie doświadczenie w dobieraniu odpowiednich modułów oświetleniowych LED, które gwarantują równomierne i jasne oświetlenie.

Firma daje możliwość realizacji indywidualnego zamówienia, własnego projektu, prosimy o kontakt mailowy z tytułem "Własny projekt", w którym prosimy podać wszystkie dane dotyczące zamówienia takie jak:

  • wymiary,
  • grubość,
  • kolor,
  • rodzaj materiału,
  • rodzaj oświetlenia LED,
  • zawieranie dodatkowych efektów graficznych,

Można również dosłać obraz na dowolnym formacie pliku graficznego z przykładem, nasz projektant po zapoznaniu sie z Państwa pomysłem wyceni usługę i doradzi we wszystkich kwestiach dotyczących realizacji zamówienia. 

  

Litery i znaki  przestrzenne z plexi, podświetlane LED

W dzisiejszym czasie możemy zauważyć setki rożnych firm, które próbują promować sie jak najlepiej. Wygrywa ten, który zwróci na siebie uwagę jak największą liczbę klientów.  Jedna z takich elementów jest Reklama pod postacią przestrzennych liter 3D lub logotypów podświetlane wewnętrznie modułami oświetleniowymi LED, która jest nowoczesną forma reklamy zewnętrznej i wewnętrznej np. w domach handlowych, przyciągająca wzrok rzeszy  potencjalnych klientów. Przednia część liter wykonana jest z bardzo odpornego na warunki atmosferyczne materiału plexi.

Litery 3D info do strony intrnetowej dla

Bok taśmy wykonany jest z aluminium o rożnej kolorystyce jak i strukturze, posiadająca w sobie wewnątrz uszczelki, dzięki którym zachowujemy większa odporność na warunki atmosferyczne. Ostatnim krokiem jest umieszczenie w tylnej części liter przestrzennych, element wykonany jest z płyty PCV. Na niej umieszczamy podświetlenie LED, które moc odpowiednio dobieramy do warunków przeznaczenia reklamy. 

Ostatnim krokiem jest umieszczenie w tylnej części liter przestrzennych, element wykonany jest z płyty PCV. Na niej umieszczamy podświetlenie LED, które moc odpowiednio dobieramy do warunków przeznaczenia reklamy oraz łączymy litery w całość.